Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

NE ASTIR

Unaza e re | 120 M2 | 96.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 120 m2. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte:, 120 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
96.000,00 euro

TEG

prane Mai Tai Resort | 117.95 M2 | 159.000 Euro

TEG, prane Mai Tai Resort, shitet apartament 2+1, siperfaqe 117.95 m2, ne ndertim e siper. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine 3-Kateshe, ne nje kompleks te ri rezidencial qe po ndertohet ne kete zone. Apartamenti organizohet nga korridori hyres, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientimi lindje-perendim, 117.95 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, e cila mundeson ngrohje natyrale gjate gjithe dites.Cmimi i shitjes 165 000 Euro.

Botuar më 03/12/2020
159.000,00 euro

LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha | 106 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Laprake,ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet me nje sallon te madh ndenjie+kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , dhe 1 ballkon . Apartamenti shitet ne gjendje sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar .Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka mundeson ndricim natyral, 106 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
87.000,00 euro

NE ASTIR

Unaza e Re | 96 M2 | 83.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 96 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri 11-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje struk, 96 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
83.000,00 euro

RR. RESHIT COLLAKU

tek Shallvaret | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 4, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 03/12/2020
30.000 leke

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar dhe i arreduar totalisht me kushte bashkekohore, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 tualete, kondicioner, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket.Jepet me qera 600 euro ne muaj., 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
600,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

prane Universitetit Logos | 120 M2 | 400 Euro

Tek Zogu i Zi, prane Universitetit Logos, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 120 m², kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell.Jepet me qera 400 euro ne muaj., 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro/muaj

QENDER, MYSLYM SHYRI

prane Shallvareve | 105 M2 | 600 Euro

Qender, prane Shallvareve, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 105 m2, kati i 5 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 kondicioner, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 600 euro ne muaj, i diskutueshem., 105 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/12/2020
600,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON

prane Stadiumit Dinamo | 80 M2 | 600 Euro

Sheshi Willson, prane Stadiumit Dinamo, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 80 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, kondicioner, 2 ballkone, orientim me diell. Te dhoma e gjumit ehte hequr krevati marinar dhe eshte vendosur krevat trecereksh., 80 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet me qera 600 euro ne muaj.

Botuar më 03/12/2020
600,00 euro/muaj

BRRAKA, RRUGA HAXHI HYSEN DALLIU

prane KMY | 83 M2 | 107.900 Euro

Brraka, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane KMY-se, shitet apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 83 m2 me Hipoteke, kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete me dritare, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit.Çmimi i shitjes 107900 euro., 83 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/12/2020
107.900,00 euro
)