Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

afer Conad | 92 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 92 M2, kati 6 pallat i ri i sapoperfunduar, jepet per here te pare, bosh vetem me k/bufe, paradhenie 2 muaj

Botuar më 21/10/2019
30.000 leke

RR. ALI DEMI

prane fushes se sportit | 140 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 140 M2, i mobiluar

Botuar më 21/10/2019
300,00 euro

ASTIR

prane Alpha Bank | 100 M2 | 75.000 Euro

Astir, prane Alpha Bank, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2 me Hipoteke, kati 5 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 banjo (njera me dritare), 2 ballkone, orjentim veri-lindje, 100 M2, 2 banjo

Botuar më 21/10/2019
75.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

afer Medreses | 114 M2 | 350 Euro

Rruga Ferit Xhajko, afer Medreses, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 114 m2, kati 4 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (1 me dritare) dhe 2 ballkone (1 i mbyllur me vetrat xhami), i mobiluar ne menyre bashkekohore, 2 kondicioner. Orientimi Jug/Lindje.Jepet me qera 350 Euro ne muaj, 114 M2, 2 banjo

Botuar më 21/10/2019
350,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer ish ekspozites | 85 M2 | 450 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, prane ish-ekspozites, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 85 m2, kati 2 me ashensore ne pallat te Ri, Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 kondicioner. Orientim me diell, 85 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/10/2019
450,00 euro

OXHAKU

afer xhamise Xhura | 50.1 M2 | 50.000 Euro

Oxhaku, Rruga Kongresi i Manastirit, afer Xhamis Xhura, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 50.1 m2 me Hipoteke, kati 4 (jo i fundit), i restauruar plotesisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhin me vehte, 2 dhoma gjumi, korridor dhe ballkon, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, 2 kondicioner, dritare dopjo xham, grila elekrike., 50.1 M2

Botuar më 21/10/2019
50.000,00 euro

RR.QEMAL STAFA

2+1 | 160 M2 | 155.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me hipotek, 160 M2, kati 5, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne pallat te ri,ne nje zone shume te qete dhe te pershtatshme.Na kontaktoni per informacion te tjera.

Botuar më 21/10/2019
155.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Qemal Stafa | 84 M2 | 350 Euro

Pazari i Ri, Rruga Qemal Stafa, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 84 m2, kati 4, i rikonstruktuar totalisht, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, apartamenti eshte i mobiluar. Orientimi me Diell., 84 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
350,00 euro

QENDER

MBRAPA galeris, | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 120m2 ne katin e 8 te nje pallati me ashensor 10 katesh ne zonen e qendres vetem 2 minuta larg sheshit SKENDERBE, MBRAPA GALERIS NE RRUGEN E BARRIKADAVE APO MBRAPA FOTO RRELIT, APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR DHE NE GJENDJE TEPER TE MIRE DHE NDAHET 1 SALLON,2 DHOMA GJUMI, 2BANJO DHE 2 BALLKONE, 120 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2019
400,00 euro/muaj

SHKOLLA E BALETIT

200metra mbi | 81 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartametni 2+1 i mobiluar me mobilim te thjesht i pershtashem per student ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, 81 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2019
40.000 leke/muaj
)