Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOKU VASIL SHANTO

pallati I Mullirit te Vjeter, 200m poshte universitetit Europian | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, e mobiluar. E pershtatshme vetem per vajza dhe fami...

Botuar më 20/08/2018
40.000 leke

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 20/08/2018
480,00 euro/m2

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

KRISTAL CENTER

pallati perballe big market | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1 i modifikuar ne 3+1, 100 M2, kati 6, 2 banjo, i mobiluar, pa elektroshtepiake , salloni nuk ka lidhje me dhomen e gatimit , me hipoteke dhe certifikate rivleresimi , i bashkangjitet dhe garazhdi me hipoteke dhe certifikate rivleresimi

Botuar më 20/08/2018
100.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES,

tek ish parku i autobuseve, 10m nga stacioni i autobusit pa shkuar tek qendra "Globe" | 95 M2 | 340 Euro

Jepet me qera 2+1, 95 M2, ndertim i ri, i mobiluar ne menyre bashkohore

Botuar më 20/08/2018
340,00 euro

RR."5 MAJI"

tek Medreseja | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek 100 Vitrinat, kulla B | 122 M2 | 122.000 Euro

Shitet 2+1, 122 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, me soxhorno

Botuar më 20/08/2018
1.000,00 euro/m2

NE ZONEN E LIQENIT TE THATE

jepet me qera | 96 M2 | 29.000 Leke

2+1, 96 M2, 2 banjo, 1 ballkon, bosh, apartament i sapondertuar. Kati 2, mbi njue kat parkimi

Botuar më 20/08/2018
29.000 leke

AMBASADA AMERIKANE

PERBALL ME GJUHET E HUAJA | 108 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 108 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
45.000 leke

DON BOSKO

prane tre kullave | 92 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti totalisht i mobiluar, 92 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
300,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

pallati 18 mbrapa gjykates se rrethit | 60 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 60 M2, kati 3, pallat ekzistues me dokumenta

Botuar më 20/08/2018
75.000,00 euro

RR. BILL KLINTON

tek Kodra e diellit | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

RRUGA KARL GEGA

fillim | 90 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, i mobiluar, me panel diellore, kati 5 ose shitet 75000 euro

Botuar më 20/08/2018
33.000 leke