Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

TIRANE

Apartament 2 + 1, Oxhaku | 96 M2 | 69.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Oxhakut tek rruga “Kongresi Manastirit” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 96 m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie •Ambjent gatimi •2 Dhoma gjumi, 96 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
69.000,00 euro

FRESK

Fresk | 89 M2 | 50.000 Euro

Tek Rruga Teleferikut Fresk, pran kafe K.Deliut shitet Apartament 2+1. Apartamenti organizohet, dhome ndenje, ambjent gatimi me vete, dhome matrimonjale me tualet, dhome gjumi, koridor, tulet, verand e madhe. Orjentimi jug-lindje. Mundesi parkimi, ashensor, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, 89 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, Kontaktoni tani Mimozen ne numrin e telefonit +355676088100, per te realizuar nje vizit ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
50.000,00 euro

YZBERISHT,

shitet | 88 M2 | 45.000 Euro

2+1 pa hipoteke, 88 M2, kati 5

Botuar më 20/07/2018
45.000,00 euro

FRESK

Fresk | 106 M2 | 55.000 Euro

Ne Fresk, rruga Dajtit. Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi eshte jug-lindje dhe zona ofron te gjitha fasilitete. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi: 55000 Euro i diskutueshem, 106 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Mimozen ne nr.: +355676088100 - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
55.000,00 euro

PERBALLE ME SHKOLLEN E BASHKUAR

buze rruge | 62 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 62 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

KODRA E DIELLIT

PRANE BIG MARKET (ELEONORA) | 99.40 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me 2 tualete , 1 ballkon. Disponon certifikate pronesie (me hipoteke), 99.40 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 20/07/2018
76.000,00 euro

UNAZA E RE

perballe karburant Kastratit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, i mobiluar, e pershtatshme per cifte

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

SARANDE

tek depo e ujit | 70 M2 | 46.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 3, bosh, me pamje nga deti. me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
46.000,00 euro

TEK MISTO MAME,

pallatet Çabej, | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, 2 korridore,

Botuar më 20/07/2018
58.000,00 euro

DURRES

tek plazhi Iliria | 106 M2 | 66.000 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 2, me dokumenta te rregullta, 50m nga deti, punime cilesore

Botuar më 20/07/2018
66.000,00 euro