Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA E PARISIT

Pallati i Sigmes | 120 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ndarje qeraje, 2+1
Komuna e Parisit, Pallati i Sigmes, 120 M2, 30.000 leke
1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Kerkojme 2 vajza per ndarje qeraje, 2+1, 120 M2, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, te jete korrekte dhe e pergjegjshme. Preferohet e moshes mbi 20 vjece

30.000 leke/muaj

Botuar më 11/06/2019

Telefon