Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA E PARISIT

prane lulishtes,, 50 metra larg big marketit , ne zonen me te mire te komunes | 110 M2 | 40.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Komuna e parisit, prane lulishtes,, 50 metra larg big marketit , ne zonen me te mire te komunes, 110 M2, 40.000 leke
2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me 2 ashensor ne zonen e komunes se parisit shume prane lulishtes dhe big marketit, apartamenti eshte totalish i mobiluar dhe me hapsir mese te bollshme me siperfaqe 110m2, 110 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

40.000 leke

Botuar më 16/04/2019

Telefon