Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar më 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar më 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar më 13/09/2018
75.000,00 euro

KRISTAL CENTER

pallati perballe big market | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1 i modifikuar ne 3+1, 100 M2, kati 6, 2 banjo, i mobiluar, pa elektroshtepiake , salloni nuk ka lidhje me dhomen e gatimit , me hipoteke dhe certifikate rivleresimi , i bashkangjitet dhe garazhdi me hipoteke dhe certifikate rivleresimi

Botuar më 18/09/2018
100.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

tek Kika | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 90 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, 2 tualete, ballkon., 90 M2, 2 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
350,00 euro

OKAZION! ISH FUSHA AVIACIONIT

afer Bar Agron | 77 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 77 m², i mobiluar totalisht me gjithcka te re dhe te pa perdorur me pare, kondicioner, tualet me dritare, ballkon. Jepet dhe per studente (vajza), 77 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
250,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

afer karburant Gega | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner 2 tualete, ballkon. Jepet dhe per studente (vajza), 80 M2, 2 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
350,00 euro

MYSLYM SHYRI

rrugica Hime Kolli | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 2 kondicioner 2 tualete, ballkon., 85 M2, 2 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
350,00 euro

RRUGA DURRESIT

afer bustit Adem Jasharit | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht me te gjitha, kondicioner tualet me dritare, ballkon. Jepet dhe per student., 80 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 18/09/2018
40.000 leke

RR. E KAVAJES

mbi qendren Globe | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ap 2+1, 110 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 18/09/2018
35.000 leke/muaj

21 DHJETORI

21 dhjetori | 110 M2 | 360 Euro

21 dhjetori, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Cmimi: 360 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666, 110 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 1, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/09/2018
360,00 euro/muaj

OKAZION TEK KOPSHTI BOTANIK

afer Xhamise | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar, kondicioner, 2 wc, kati 2, 90 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 18/09/2018
350,00 euro

BLLOK

prane Rruges Abdyl Frasheri | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati i 3 i banimit, tualet me dritare, 2 ballkone, kondicioner, me orienim Lindje-Jug-Perendim, 100 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 18/09/2018
500,00 euro