Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPLEKSI MAGNET,21 DHJETORI

Kompleksi Magnet, | 75 M2 | 300 Euro
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar tek 21 Dhjetori.Apartamenti organizohet nga salloni,kuzhina e gatimit , dhoma gjumi,1 tualet si dhe ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije dhe ofron nje jetese .Orientimi i apartamentit eshte nga jug-lindja gje qe mundeson ngorhje natyrale gjate gjithe kohes.Ofron te gjitha facilitet e nevojshme si farmaci,shkolla,kopesht per femije, 75 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Kompleksi Magnet,21 Dhjetori, Kompleksi Magnet,, 75 M2, 300 euro i padiskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 3, ashensor
1 ballkon, oborr
300,00 euro/muaj

Botuar më 13/06/2018

Telefon
Email