Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPLEKSI CABEJ,

pallat i ri | 85 M2 | 300 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Kompleksi Cabej,, pallat i ri, 85 M2, 300 euro
I mobiluar, kati 4
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 4, i mobiluar, arredim bashkohor, uje dhe drita. Ashensor. Jepet per te huaj ose familjare.

300,00 euro

Botuar më 24/03/2020

Telefon
)