Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek Globe, tek ish parku i autobuzave, pallati Orion | 107 M2 | 130.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 8, 2 ballkone, verande 15m², me hipoteke, hapesira te bollshme

Botuar më 23/10/2019
130.000,00 euro

ISH BLLOKU, KRYQEZIMI I RR. VASO PASHA ME NIKOLLA TUPE,

prane ish Mjelmes | 81 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 81 M2, kati 3, bosh

Botuar më 23/10/2019
350,00 euro

SUPER OKAZION!!! 670 EURO M2

Rezidenca Garden Turdiu | 110 M2 | 73.700 Euro

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit kulla E E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit., 110 M2, kati 6, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/10/2019
73.700,00 euro

KOMBINAT, RR. LLAMBI BONATA

Pas Pro Credit Bank | 72 M2 | 50.000 Euro

Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi, dhome cifti , dhome femijesh dhe tualet.Ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne qender te Kombinatit, mobilim modern. Me hipoteke, 72 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties

Botuar më 22/10/2019
50.000,00 euro

TEK OXHAKU

MBRAPA XHAMIS XHURA | 78 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1, 78 M2, kati 3, Pamje nga jugu me depozit dhe pompe me vete

Botuar më 22/10/2019
67.000,00 euro

RR. NIKO AVRAMI

Prane shkolles Bajram Curri | 74 M2 | 49.000 Euro

Shitet apartament 2+1 parafabrikat I rikonstruktuar totalisht dhe izoluar., 74 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji. Adresa; Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza. Facebook, Insta: Reji’s Properties

Botuar më 22/10/2019
49.000,00 euro

RR. "MINE PEZA",

brenda Unazes, ne zone shume te mire | 56 M2 | 67.200 Euro

Ne pallat 5-katesh, shitet 2+1, 56 M2, kati 4, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke. Jo Agjensi!

Botuar më 22/10/2019
67.200,00 euro

TEK BULEVARTI ZOGU 1

afer Ministris se Drejtesis | 72 M2 | 400 Euro

Jepet ap 2+1 me qera, ne katin e 5 ne pallat ekzistues, i mobiluar shume mire, 3 kondicionera, ballkon, tualet, 72 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 22/10/2019
400,00 euro

NE QENDER

Rruga Barrikadave | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartament 2+1, 110 M2, kati 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
500,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Perballe me vilen L | 83 M2 | 57.000 Euro

2+1 i organizuar mjaft mire, ne proces hipotekimi., 83 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 22/10/2019
57.000,00 euro
)