Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orie...

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 77 M2 | 70.000 Euro

Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 banim • Sipërfaqe: 77.2 m2 Apartamenti disp...

Botuar më 13/11/2018
70.000,00 euro

LIQENI

Pallati Melrose | 120 M2 | 500 Euro

Afer Liqenit, pallati elrose jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Cmimi: 500 euro / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700., 120 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
500,00 euro/muaj

YZBERISHT

Yzberisht | 85 M2 | 52.000 Euro

Ne Yzberisht shitet apartamenti 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Orienetimi i apartamentit eshte jug-lindje. Ka mundesi parkimi dhe disponon dokumetacion te plot hipotekor., 85 M2, 1 banjo, Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Jonen ne numrin e telefonit +355676088400 - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
52.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna E Parisit | 100 M2 | 500 Euro

Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, dy tualete, dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Ka mundesi parkimi., 100 M2, 2 banjo, Per me shume informacione apo per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801. - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
500,00 euro/muaj

NE FRESK

Ne Fresk | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 2+1 90 m2 ne Fresk, Rruga e Thesarit, nje zone shume e qete, me ajer te paster pa shume levizje makinash. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ri me ndertim shume cilesor. Apartamenti eshte i mbuluar me tjegulla, kjo ben te mundur qe te kthehet lehtesisht ne nje duplex te bukur. Pamja nga ballkoni me orientim nga perendimi eshte e pakrahasueshme., 90 M2, 1 banjo, Eshte e organizaur ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje si dhe tualetin me dritare. Per nje vizite ne prone ju mirepresim, Visardi 0698272395 - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
54.000,00 euro

UNAZA E RE

prane vila l | 102 M2 | 67.000 Euro

Apartament me kubature te rregullte pa cepa ose kende i shtruar me parket dhe i mobiluar kendshem,apartamenti disponon dokument hipotekor, dhe orjentim jug qe mundeson djell gjithe diten., 102 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, apartamenti ndodhet pran stacionit te urbanit.

Botuar më 16/11/2018
67.000,00 euro

RRUGA LUIGJ GURAKUQI

Rruga Luigj Gurakuqi | 88 M2 | 115.000 Euro

Ne Qender rruga Luigj Gurakuqi shitet Apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode., 88 M2, 1 banjo, Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
115.000,00 euro

UNAZA E RE

pallati bar oslo | 102 M2 | 72.000 Euro

Kubature e rregullte lehtesishte e mobilueshme me hipotek dhomat e shtruara me parket., 102 M2, 7 ambjente, kati 8, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
72.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna E Parisit | 153 M2 | 450 Euro

Tek Komuna e Parisit prane big market jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode., 153 M2, 2 banjo, Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
450,00 euro/muaj

RR. "SAMI FRASHERI"

ne fund te rruges | 115 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 115 M2, 9 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kondicioner

Botuar më 16/11/2018
400,00 euro/muaj

PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Kompleksi i pallateve prane Kopshtit Botanik | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e re, ngrohje me oxhak dhe njeri prej ballkoneve ka verande te rrethuar

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro/muaj