Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, ASTIR

Prane Big Market, perballe me kompleksin Molla | 110 M2 | 290 Euro

Apartament 2+1, i mobiluar shume mire, me 3 kondicionere., 110 M2, kati 8, totali i k...

Botuar më 16/01/2021
290,00 euro

SUPER OKAZION!!! RRUGA KOSOVAREVE

buze rruges | 131 M2 | 139.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete + garderobe. Sip, 131 M2, kati 9 jo i fundit. Pallat ...

Botuar më 11/01/2021
139.000,00 euro

FRESK, TIRANE.

200M mbi Restorant Fresku. | 97 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, 200M mbi Restorant Fresku. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete banim. Shitet bosh, ambjentet i ka shume te mirorganizuara. Sip, 97 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Ka planimetri te rregullt. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta, hipoteke. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 17/01/2021
54.000,00 euro

KODRA E DIELLIT.

TIRANE. | 90 M2 | 350 Euro

Jepet super apartament me qera 2+1, Kodra e Diellit!Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. Eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Sip, 90 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 17/01/2021
350,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT.

TIRANE. | 98 M2 | 450 Euro

Jepet super apartament me qera 2+1+2WC , Komuna e Parisit!Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore. Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Sip, 98 M2, 2 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 17/01/2021
450,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit | 135 M2 | 140.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri .I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor., 135 M2, kati 3, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
140.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit | 135 M2 | 140.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri .I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor., 135 M2, kati 3, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
140.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

Prane Nobis. | 139 M2 | 208.000 Euro

Ne shitje super-apartament ne Bllok, nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara ne Tirane. Afer me Liqenin Artificial te Tiranes.Apartamenti eshte shume i investuar, me punime shume cilesore dhe me aredim modern. Hyrja ka siperfaqe totale 139m2 dhe eshte e organizuar nga salloni ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe, koridor shperndares, ballkon., 139 M2, kati 7, 2 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
208.000,00 euro

SELVIA

Siri Kodra | 88 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1.Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 78 m2 neto.Eshte i organizuar ne :~Dhome ndenje dhe kuzhine,~2 dhoma gjumi,~ballkon,~2 tualete , njera prej se cilave ndodhet ne njeren prej dhomave te gjumit , dhe jane te dyja me dritare dhe ajrim natyral.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 , ne nje pallat te ri 12 katesh te pajisur me ashensor, me drejtim nga juglindja. Me hipoteke., 88 M2, kati 8, totali i kateve 12, 2 banjo, bosh

Botuar më 17/01/2021
88.000,00 euro

SELVIA

Siri Kodra | 88 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1.Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 78 m2 neto.Eshte i organizuar ne :~Dhome ndenje dhe kuzhine,~2 dhoma gjumi,~ballkon,~2 tualete , njera prej se cilave ndodhet ne njeren prej dhomave te gjumit , dhe jane te dyja me dritare dhe ajrim natyral.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 , ne nje pallat te ri 12 katesh te pajisur me ashensor, me drejtim nga juglindja. Me hipoteke., 88 M2, kati 8, totali i kateve 12, 2 banjo, bosh

Botuar më 17/01/2021
88.000,00 euro

YZBERISHT

. | 86 M2 | 65.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Yzberishtit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri.Apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhine, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet.I mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume na kontaktoni., 86 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/01/2021
65.000,00 euro

YZBERISHT

YZBERISHT | 86 M2 | 65.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje, Yzberisht., 86 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Me certifikate pronesie.

Botuar më 17/01/2021
65.000,00 euro
)