Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

RR. "MINE PEZA",

ne zone shume te mire, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 4, hyrje e mobiluar, me ballkon. Çmimi

Botuar më 13/12/2018
30.000 leke

RR. “HAMID SHIJAKU”,

prane Ministrise se Drejtesise, | 90 M2 | 108.000 Euro

Shitet ap, 90 M2, kati 5, orientim nga 4 anet e horizontit. E-mail: agimselaci@hotmail.co.uk

Botuar më 13/12/2018
108.000,00 euro

OKAZION!!! SHITET 2+1 ME HIPOTEKE! NGJITUR ME KOPSHTIN BOTANIK, PERBALLE SUPERMARKET PAM,

perballe supermarket PAM, | 142 M2 | 170.400 Euro

Shitet 2+1, 142 M2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, kati I mbi dyqane, ballkon, me hipoteke. Jo agjensi

Botuar më 13/12/2018
170.400,00 euro

NDEMJET SHESHIT WILLSON DHE LIQENIT,

PALLATI I SHPIS SE OFERTAVE APO LOKAL COLOSEU | 115 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera 2+1 ne rrugen sami frasheri ndermjet sheshit willson dhe liqenit, 115 M2, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 13/12/2018
400,00 euro/muaj

FRESKU 200METRA MBI RESTORANTIN

Afer pikes se gazit | 95 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartamenr 2+1 me mobilim lluksoz klasik, 95 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 13/12/2018
25.000 leke/muaj

PORCELAN

tek kompleksi Xhura | 88 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 88 M2, kati 10, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, pamje nga jugu me diell gjithe diten, jo agjenci imobiliare

Botuar më 12/12/2018
58.000,00 euro

RRUGA PETI

perballe kompleksit Fari | 105 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, grila, veshje fasades me pllaka, jo agjenci imobiliare

Botuar më 12/12/2018
70.000,00 euro

FRESKU

Prane restorant Freskut | 100 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re, pamja jug perendim

Botuar më 12/12/2018
58.000,00 euro

RR. "RRAPO HAKALI"

ngjitur me Big Market Komuna e Parisit | 104 M2 | 82.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 12/12/2018
82.000,00 euro

SHITET APARTAMENT, NE KODREN E DIELLIT

Kodra e diellit | 96 M2 | 80.000 Euro

Rruga Bill Klinton, 2+1, 96 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2018
80.000,00 euro