Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 103.17 M2 | 63.000 Euro

Botuar më 19/03/2019
63.000,00 euro

UNAZA E RE

ozon elektroniks | 100 M2 | 250 Euro

Apartamenti eshte shume i perhstatshem ka shperndarje me korridor dhe hapsir lehtesis...

Botuar më 16/03/2019
250,00 euro/muaj

RR. ISA BOLETINI

te Selvia | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2Bllk i organizuar në; 2 dhoma gjumi+ living - gatim +tualet+ 2 ballkon, ofrohet edhe një post parkimi.Sipërfaqe 90 m².Pallat 8 katësh i ri, ashensor, administrim, kati i 7.Ofrohet i mobiluar, 2 kondicionerë., 90 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 19/03/2019
320,00 euro/muaj

RR. NIKO AVRAMI

100 m nga Shkolla Bajram Curri | 66 M2 | 46.200 Euro

Shitet Apartament 2+1+Bllk, 66 m2 , kati 3, pallat i vjeter, 4 kate, i organizuar;dhomë gjumi + 1 dhomë ndenje+ dhome gatimi+ koridor+ tualet+ ballkonDisponon certifikate pronesie ., 66 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 19/03/2019
46.200,00 euro

RRUGA RRAPO HEKALI

tek supermarket Aldi | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 120 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati i pare.

Botuar më 19/03/2019
30.000 leke/muaj

RR."NAIM FRASHERI"

afer Mozaikut | 86 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 19/03/2019
28.000 leke

JEPET APARTAMENT ME QIRA TE 21 DHJETORI

Muhamet Gjollesha | 95 M2 | 320 Euro

95 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 19/03/2019
320,00 euro

PERBALLE HOTEL DORO CITY

kerkohet nje vajze per ndarje qeraje | 76 M2 | 7.500 Leke

Te nje ap. 2+1, 76 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 19/03/2019
7.500 leke/person

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E KAVAJES

PRANE GLOBE | 114 M2 | 102.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete te Rruga e Kavajes, perballe me kompleksin Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, pallati ofron kualitet te larte ndertimi, me dy ashensore, i veshur me pllake i cili ofron estetike dhe rrit eficencen e energjise duke shpenzuar me pak., administrim shume te mire dhe survejim me kamera 24h.Disponon dokumenta te rregullta pronesie., 114 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/03/2019
102.000,00 euro

TEK RRUGA BARRIKADAVE

tek Rruga Barrikadave | 77 M2 | 160.000 Euro

Shitet/jepet me qira ambeient komercial tek Rruga Barrikadave ne fillim te rruges. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te me fasade nga rruga. Ka nje siperfaqe 77.21 m2 me nje kubature te rregullt dhe nje lartesi te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Ka mundesi perdorimi edhe te pjeses mbi ambient si magazine. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 77 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 19/03/2019
160.000,00 euro

RR. ARTAN LENJA

prane fushes se aviacionit | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 19/03/2019
35.000 leke

PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT,

tek pallatet 1 Maji | 112 M2 | 118.000 Euro

Ne pallat 7-katesh, shitet 2+1 (2 dhoma gjumi+soxhorno+dhome gatim e ngreni e cila mund te kthehet dhe ne dhome gjumi), 112 M2, kati 6, 2 banjo, te dyja me dritare, shkallet me ndricim natyral. Me hipoteke.

Botuar më 19/03/2019
118.000,00 euro