Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

RRUGA E ZALLIT

Mbi rreth rotullimit te Selites | 97 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 97 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/07/2018
23.000 leke

TEK KRYQEZIMI VASIL SHANTOS

perballe Glow | 100 M2 | 7.500 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te nje ap. 2+1, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 19/07/2018
7.500 leke/person

PRANE HOTEL MERIDIAN,

Rr. "Haxhi Xhediku" | 85 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private, 85 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, dhe garsioniere 10000 leke me dhome dhe tualet 20 m². Cmimi 2+1

Botuar më 19/07/2018
20.000 leke

MBAS SHKOLLES SABAUDIN GABRANI

RRUGA E KAVAJES | 78 M2 | 69.000 Euro

Shitet 2+1, 78 M2, kati 4, i mobiluar, me hipoteke, pallat ekzistues, punime cilesore

Botuar më 19/07/2018
69.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe Xhamise | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 4, i mobiluar, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 19/07/2018
110.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe kishes katolike | 160 M2 | 120.000 Euro

Shitet dublex (2+1) sip. 80m² +80m², 160 M2, + verande 70m²

Botuar më 19/07/2018
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane Ambulances nr.9 | 130 M2 | 125.000 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, kati 3, vendparkim, i mobiluar, punime cilesore. me hipoteke

Botuar më 19/07/2018
125.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE ZONJES SE KESHILLIT TE MIRE | 65 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 65 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 19/07/2018
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK RRUGA BOGDANEVE | 110 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/07/2018
140.000,00 euro

TEK PROKURORIA E TIRANES

ne pallat i ri | 95 M2 | 95.000 Euro

Shitet 2+1, pamje Lindje - Perendim, 95 M2, kati 7

Botuar më 19/07/2018
95.000,00 euro