Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA DUBLEKS NE QENDER TE TIRANES

Jepet me qera dubleks ne qender te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te miradministruar dhe me ashensor. | 148 M2 | 650 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
JEPET ME QERA DUBLEKS NE QENDER TE TIRANES, Jepet me qera dubleks ne qender te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te miradministruar dhe me ashensor., 148 M2, 650 euro
1 banjo, bosh, kati 7, ashensor
Përshkrim

Dubleksi eshte i organizuar,ne katin e pare ne 1 sallon dhe 1 kuzhine te vogel , 1 tualet dhe 1 ballkon, ne katin e dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma shum te medha dhe 1 tualet si dhe 1 ballkon.Ambienti eshte i pershtatshem per zyra pasi vet zona ne te cilen ndodhet ti jep te gjitha mundesit per zhvillimin e biznesit., 148 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, bosh

650,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)