Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR MODERN TEK “AMBASADA AMERIKANE”

Jepet me qera super apartament luksoz i tipologjisë 2+1 tek Ambasada Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet në katin e pare te një pallati | 100 M2 | 500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR MODERN TEK “AMBASADA AMERIKANE”, Jepet me qera super apartament luksoz i tipologjisë 2+1 tek Ambasada Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet në katin e pare te një pallati, 100 M2, 500 euro
2 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, i mobiluar, kati 1
Përshkrim

Dhe ka mundesi parkimi. Apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallonit të madh, kuzhinë te vecuar, 2 dhoma gjumit, 1 tualete dhe nje lavanteri. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte i mobiluar me paisje teper cilesore. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes, 100 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

500,00 euro/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)