Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

RRUGA : PETI

Liqeni artificial ; Kopshti zoologjik | 90 M2 | 400 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 metra katror , 2 ballkone , 2 dhoma , 1 tualet (me ajrosje natyrale) dhe kuzhina. Totalisht i mobiluar me pajisje te reja moderne dhe bashkekohore. Sistem kondicionimi INVERTER (teknologji e fundit).Pallat i ri , me ashensor.Zone e qete , e paster , larg zhurmave. E monitoruar 24/7 me kamera dhe roje.Mundesi parkimi ne lagje me siguri maksimale., 90 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Vetem telefonata serioze

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

Prane LSI-Se | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, siperfaqe 130 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 550 €., 130 M2, ID:221947

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

KMY

ne Yzberisht | 86 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 86 M2, kati 9. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 05/03/2021
65.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Prane rruges se Elbasanit | 87 M2 | 350 Euro

87 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE RRUGEN E DIBRES, PRANE FARMACISE NR.10. NE TIRANE (ID 4219202)

Rr. Dibres, prane Farmacise nr.10 | 86 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 86 m², kati 3 i banimit (kati katert nga toka), cdo dhome me kondicionere, tualet, ballkon, e gjithe shtepia me parket, orientim me diell., 86 M2, Property ID : 4219202 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
320,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KINOSTUDIO BILLION378

KINOSTUDIO | 116 M2 | 140.000 Euro

Ne Kinostudio shitet apartament super luksoz me siperfaqe 116 m2 .Apartamenti ka punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i organizuar ne snje sallon me hapesire te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit, 2 dhoma, 116 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
140.000,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE,

PERBALL SHKOLLES "LIDHJA E PRIZRENIT", PAMJE NGA DIELLI | 74 M2 | 27.000 Leke

Jepen me qera 2+1, 74 M2, kati 5, i mobiluar, pallat 6 katesh. Preferohen vajza. E lire.

Botuar më 05/03/2021
27.000 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

PALLATI ME SHIGJETA | 90 M2 | 7.400 Euro

Shitet i mobiluar, 90 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR

Botuar më 05/03/2021
7.400,00 euro

ASTIR

prane Viles L | 118 M2 | 74.000 Euro

Shitet Ap 2+1 mobiluar ne menyre bashkohore, ne pallat te ri te mireadministruar, me Hipoteke, 118 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
74.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE AMBASADES AMERIKANE NE TIRANE (ID 4129111)

Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane | 80.5 M2 | 90.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 80.5 m² me hipoteke, kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhina me vete, ballkon, orientimi lindje., 80.5 M2, Property ID : 4129111

Botuar më 05/03/2021
90.000,00 euro
)