Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 109.3 M2 | 92.900 Euro

Apartameti disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit me dalje në...

Botuar me 13/10/2018
92.900,00 euro

FIER NË LAGJEN “29 NENTORI” NË QËNDËR, RR. “DERVISH HEKALI”

mbrapa Pub Lipjan | 122 M2 | 99.000 Euro

Shitet 2+1, pamje nga dielli, me hipotekë, 122 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/10/2018
99.000,00 euro

FIER NË LAGJEN “29 NENTORI” NË QËNDËR, RR. “DERVISH HEKALI”

mbrapa Pub Lipjan, | 122 M2 | 5.100.000 Leke

Shitet 2+1 me mundësi shtesë për papafingo, pamje nga dielli. Ose Nderrohet me nje shtepi ne Tirane ose ne durres ne plazh, 122 M2, 5 ambjente, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar me 21/10/2018
5.100.000 leke

TEK MINISTRIA E ARSIMIT, KRYQEZIMI I RR. DURRESIT ME RR. FORTUZI

prane Shpresa al Security | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ndertese 1-kateshe, 2+1, per banim, 100 M2, gjendja: shume e mire, 4.5m lartesi, me bodrum, kondicioner, internet me kamera 24/h. e pershtatshme per zyra, kompani sigurimi, studio, klinike, depo farmaceutike etj

Botuar me 21/10/2018
400,00 euro

RR. “BARDHYL”

p.51/1 | 105 M2 | 84.000 Euro

Shitet 2+1+verande e mbyllur+ballkon, 105 M2, kati V, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar me 21/10/2018
800,00 euro/m2

KODRA E DIELLIT

afer ish Eleonores | 91 M2 | 63.700 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 2 banim me ashensor, me hipoteke, uje 24 ore, 700e/m²

Botuar me 21/10/2018
700,00 euro/m2

MBI FRESKUN

Qesarak | 88 M2 | 1 Euro

Shitet 2+1, 88 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, pallat i ri, termoizolim i plote i mureve dhe dritareve, me instalime per ngrohje, Me hipoteke. Mundesim Kredie deri ne 70%!.

Botuar me 21/10/2018
1,00 euro

RRUGA: FADIL RADA

ngjitur gjimnazit Ismail qemali | 86 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament, 86 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet me qera dhe per zyra \ klinike me kontrate te rregullte dhe pagesa 40000 mije leke

Botuar me 20/10/2018
35.000 leke/muaj

REZIDECA KODRA DIELLIT

Kodra e Diellit | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 2+1, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
350,00 euro/muaj

TIRANE

Brryli | 103 M2 | 300 Euro

Korridor shperndares, orientimi lindje-perendim, 103 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Future Home Ali Demi

Botuar me 20/10/2018
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Tirane | 100 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka organizim te rregullt me dhomen e ndenjes mjaft komode, ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale dhe nje dhome tjeter gjumi, dy ballkone dhe nje korridor. Ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes., 100 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 20/10/2018
280,00 euro