Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ISH BLLOKU, RRUGA PJETER BOGDANI

Tek Divina | 78 M2 | 600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Ish blloku, Rruga Pjeter Bogdani, Tek Divina, 78 M2, 600 euro
1 banjo, i mobiluar, kati 3
1 ballkon
Përshkrim

Jepet apartament me qera. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet. Organizimi dhe vendndodhja e apartamentit e bejne shume te pershtatshem si per banim edhe per zyre., 78 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

600,00 euro/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
)