Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ISH BLLOKU

ISH VILA ENVERIT | 128 M2 | 21000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
ISH BLLOKU, ISH VILA ENVERIT, 128 M2, 21.000 euro i padiskutueshem
I mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 128m², kati i III-të banim, me panje nga rruga kryesore.I organizuar shumë mirë në hapësirat e brendshme, plot dritë, përbëhet nga sallon i madh ndjenje/kuzhinë sëbashku me një fasadë të madhe xhami, 2 dhoma gjumi, njëra me ballkon, korridor i madh, garderobë me vete, tualet me dritare. I PERSHTATSHEM DHE PER BIZNES, 128 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

21.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email