Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

IRFAN TOMINI

KARBURANT VELIAJ | 73 M2 | 78000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
IRFAN TOMINI, KARBURANT VELIAJ, 73 M2, 78.000 euro i diskutueshem
Bosh, gjendja: shume e mire
Përshkrim

OKAZION; Apartament 2+1 + DYQANApartamenti ka një sip. prej 73m², kati i I-rë banim, i një pallati ekzistues, pranë karburant Veliaj.Avantazhi i këtij apartamenti qëndron tek përshtatja për banim dhe shfrytëzim për përdorim biznesi së bashku.Përbëhet nga sallon/kuzhinë sëbashku, korridor, 2 dhoma, njëra dhomë e modifikuar në dyqan, tualet me dritare, 73 M2, bosh, gjendja: shume e mire

78.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email