Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

TEK FRESKU

RR.MUHAMED DELIU | 120 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 120 M2, kati 6, 2 banjo, i mobiluar, ose bosh

Botuar më 22/07/2018
23.000 leke

TEK CONDOR CENTER,

ish parku autobusave, | 96 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 4, me hipoteke

Botuar më 22/07/2018
75.000,00 euro

RRUGA E TELEFERIKUT

tek stacioni i Porcelanit | 110 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, dhe 1 verande 34m² me gjysem cmimi, ne proces hipotekimi

Botuar më 22/07/2018
500,00 euro/m2

RRUGA E DURRESIT

Laprake, pallati Karavan | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 2 pallat i ri me ashensor teresisht e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake pajisje te reja dhe funksionale, paradhenie 2 muaj

Botuar më 22/07/2018
30.000 leke

TEK OXHAKU, BUZE RRUGE,

ne zone te mire, | 76 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet 2+1, 76 M2, kati 1, me hipoteke. I pershtatshem per biznes privat.

Botuar më 22/07/2018
12.000.000 leke

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave | 74 M2 | 43.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 74 M2, kati 2, i mobiluar, me pajisje te reja, dhoma e femijve me 3 krevate, pallat parafabrikat, preferohen familjare

Botuar më 22/07/2018
43.000 leke

RR. “FORTUZI”,

prane shkolles De Rada, | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/07/2018
30.000 leke

RR. "SIRI KODRA"

prane Frigoriferit, | 80 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/07/2018
17.000 leke

DURRES, LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

tek Vollga, me pamje nga deti | 116 M2 | 83.000 Euro

Shitet ap. 2+1, ballkon, kati 8, 116 M2, 2 banjo, kushte bashkohore, komplet e shtruar me parket, me dokumenta te rregullta

Botuar më 22/07/2018
83.000,00 euro

LUSHNJE

Rruga shetitorja e Palmave | 98 M2 | 40.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 98 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, me hipoteke

Botuar më 22/07/2018
40.000,00 euro