Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GJERGJ FISHTA

MUHEDIN LLAGAMI/JEPET ME QERA 2+1/ | 103 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
GJERGJ FISHTA, MUHEDIN LLAGAMI/JEPET ME QERA 2+1/, 103 M2, 350 euro
I mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek Bulevardi "Gjergj Fishta"& kryqëzimi rrugës "Muhedin Llagami" , afër me SGS (kolaudimi i makinave).Përbëhet nga një sallon ndjenje dhe kuzhinë sëbashku, 2 dhoma gjumi , 1 tualet me dritare, 2 ballkone, korridor. i madh. Apartamenti është i mobiluar dhe pozicionohet jug/ perëndim. Sipërfaqe prej 103m², në katin e IX-të banim., 103 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

350,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email