Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 WC ME QERA PRANE 21 DHJETORIT

UET | 120 M2 | 40.000 Leke

.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .Ka nje siperfaqe te bollshme e ...

Botuar më 16/01/2020
40.000 leke

MYSLYM SHYRI ,APARTAMENT 2+1 ME QERA

Kastrati | 70 M2 | 350 Euro

Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne kat...

Botuar më 16/01/2020
350,00 euro

RRUGA 5 MAJ

Tirane | 91 M2 | 62.000 Euro

Okazion ! Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 maj, ka organizim shume te mire te haspirave, orjentim i gjithi ne lindje, pallat i ri, me ashensor . Ndertime teper cilesore ., 91 M2, 4 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 23/01/2020
62.000,00 euro

SHITET 2+1 LIQENI I THATE

Rruga Peti | 92 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate ,, 92 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon hipoteke , i organizuar ne forme dublex

Botuar më 23/01/2020
85.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Tirane | 87.34 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit, orjentim jug-perendim, organizim shume i rregullt i hapsirave, ndodhet ne katin e 3., 87.34 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 23/01/2020
69.000,00 euro

RR. ILIA DILO SHEPERI

Selite, tek posta ose tek qendra shendetesore, prane tregut ushqimore | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, vetem per cift familjare

Botuar më 23/01/2020
20.000 leke

SHITET 2+1 LIQENI I THATE

Kompleksi Colombo | 140 M2 | 128.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe te sigurte, 140 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e mire, Disponon certifikate pronesie

Botuar më 23/01/2020
128.000,00 euro

MINISTRIA E JASHTME

Prane ministria se jashteme | 88 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Tefta Tashko Koco nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, zone e qete dhe komforte.Apartamenti ndodhet ne pallat i ndertuar se fundmi ne katin e dyte, eshte i mirembajtur, shtruar me parket, te gjitha dhomat kane kondicioner.Ambjenti i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridor, ka orientim lindje-juglindje., 88 M2, 2 banjo

Botuar më 23/01/2020
85.000,00 euro

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor, 90 M2, 2 banjo, Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne.

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

RR. "FORTUZI"

tek Deshmitaret e Jehovait | 112 M2 | 130.000 Euro

Shitet 2+1, 112 M2, kati 6, me ashensor, e kompletuar, me hipoteke.

Botuar më 23/01/2020
130.000,00 euro

QERA, APARTAMENT 2+1, GARDA,TIRANË

Garda | 120 M2 | 330 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Gardes Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim ekzistues • Orientim: Perendim , Me certifiktë Pronësie • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit, 120 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
330,00 euro/muaj

ING. NDERTIMIT

prane stacionit te autobusit | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, 1 banjo, depo, i mobiluar, totalisht e rikonstruktuar, pallat me tulla silikate

Botuar më 23/01/2020
350,00 euro/muaj
)