Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 60 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi ...

Botuar më 17/02/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin:...

Botuar më 17/02/2020
90.000,00 euro

UNAZA E RE

karburant kastrati | 134 M2 | 95.000 Euro

Buze unaze shitet 2+1 me hipoteke, 134 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, me dritare .gati per banim,ashensor i madh.Nuk bashkpunoj me agjensi.

Botuar më 26/02/2020
95.000,00 euro

RRUGA TEODOR KEKO

prane unazes | 135 M2 | 97.200 Euro

Shitet 2+1,me hipoteke gati per banim, 135 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, nuk bashkepunohet me agjensite.

Botuar më 26/02/2020
97.200,00 euro

TE RR. 5 MAJI

Mbrapa Concord Center | 78 M2 | 53.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje, 78 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2020
53.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer pasticeri Nefel | 120 M2 | 35.000 Leke

Kerkoj 1 ose 2 vajza per ndarje qeraje, 120 M2, i mobiluar, shtepia eshte e bollshme , kushte shume te mira

Botuar më 26/02/2020
35.000 leke/muaj

VASIL SHANTO

prane shkolles besnik sykja | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA ALI DEMI

Prane Fushes | 100 M2 | 300 Euro

Rruga Ali Demi, Jepet me Qira Apartament 2+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine, 100 M2, Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne.

Botuar më 26/02/2020
300,00 euro/muaj

KOMBINAT, RRUGA E QELQIT,

ne pallat ekzistues (me tulla te kuqe) | 76 M2 | 50.000 Euro

Shitet 2+1, 76 M2, kati 5, hyrje totlaisht e restauruar. Aktualisht e dhene me qera. Me hipoteke. (lutemi jo agjensi)

Botuar më 26/02/2020
50.000,00 euro

KRYQEZIMI I QENDRES KRISTAL CENTER

mbi supermarket xhangolli | 114 M2 | 114.000 Euro

Jepet me qera 2+1+2, 114 M2, kati 6, i mobiluar, te interesuarit te kontaktojne ne nr e poshte shenuar , orari telefonatave 20:30 deri ne 22:00

Botuar më 26/02/2020
114.000,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI"

prane Drejtorise se Policise | 93 M2 | 80.000 Euro

Kati 6, me ahsensor, bosh, pallat i ri, me hipoteke., 93 M2, Jo Agjensi

Botuar më 26/02/2020
80.000,00 euro

MYSLYM SHYR

prane karburantit | 85 M2 | 290 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, dhe teper cilesore,, 85 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
290,00 euro/muaj
)