Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 113 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartamnet 2+1, 113 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

QERA, APARTAMENT 2+1, QENDËR

Qera, Apartament 2+1, Qendër | 94 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, rruga "Sulejman Pasha" në Qendër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 94 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjie • Ambient gatimi • 2 dhoma • 2 Tualete • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar •sistem kondicionimi. Ka pamje nga rruga kryesore., 94 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
500,00 euro/muaj

RR. "SERVISH HIMA"

prane Stadiumit Kombetar | 110 M2 | 600 Euro

Jepetr me qera 2+1, 110 M2, kati 4, i mobiluar, vend parkimi per makine

Botuar më 21/11/2019
600,00 euro

ISH UZINA ENVER

jepet | 77 M2 | 28.000 Leke

Me qera 2+1, 77 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
28.000 leke

RR. "QEMAL STAFA"

Pazari Ri | 76 M2 | 30.000 Euro

Jepet me qera 2+1, 76 M2, kati 4, k/bufe.

Botuar më 21/11/2019
30.000,00 euro

MBAS SPITAALIT USHTARAK

Mbas Spitalit Ushtarak | 140 M2 | 350 Euro

Ne Tirane mbas Spitalit Ushtarak jepet me QERA apartament 2+1 me siperfaqe 140 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje VILE me hyrje te vecante dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 tualete me dritare , 1 ballkon dhe verande si dhe 2 vende parkimi.Cmimi 350 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 140 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
350,00 euro/muaj

RRUGA RRAPO HEKALI 20 METRA NGA BIG MARKETI KODRA E DIELLIT

Big Marketi Kodra e diellit | 75.5 M2 | 60.400 Euro

2+1 75.5 m2 me ballkon me hipoteke. Shkallet me ndricim natyral., 75.5 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/11/2019
60.400,00 euro

MBAS GJIMNAZIT CAJUPI

Mbas Gjimnazit Cajupi | 80 M2 | 53.000 Euro

Ne Tirane mbrapa gjimnazit Cajupi SHITET apartament 2+1me siperfaqe 80 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te fundit te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, kuzhine gatimi me vete, tualet me dritare dhe 1 ballkon i mbyllur me vetrate. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 53.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 80 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 21/11/2019
53.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

perballe pediatrise | 75 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 teresisht i mobiluar , dy kondicioner. Apartamenti ndodhet perballe pediatrise dhe ka akses te afert me unazen . Lirohet ne daten 10 /12/2019, 75 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
32.000 leke/muaj

SHESHI SKENDERBEJ

Mbas Piaza | 110 M2 | 450 Euro

Mbas Piaza jepet me qira 2+1+Ballkon+2Tualete, sipërfaqe 110m2. Apartamenti është, I mobiluar me mobilje cilësore, ndodhet në Pallat me ashensor kati 3 Orientim Jug-Lindje. Cmim 450€. Kontakt Agjensi Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/11/2019
450,00 euro/muaj

OXHAKU

prane Xhamis | 89 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 8, totali i kateve 9, bosh, me hipoteke

Botuar më 21/11/2019
70.000,00 euro
)