Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRESKUT

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Thesarit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 93 M2 | 52000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Freskut, Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Thesarit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar., 93 M2, 52.000 euro
1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 93m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • me ashensor • me verandë, 93 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

52.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email