Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DIBRES KOMPLEKSI ORION

kompleksi orion | 93 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 04/08/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Bar Ikon | 89 M2 | 32.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1, 89 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallo...

Botuar më 04/08/2020
32.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 98 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 98 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 04/08/2020
72.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

kika2 | 96 M2 | 135.000 Euro

Apartament 2+1 +nje post parkimi te kika pallate i ri me hipotek., 96 M2, 4 ambjent...

Botuar më 03/08/2020
135.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Shkolla Osman Muderizi | 75 M2 | 68.000 Euro

Tiranë shitet 2+1+Ballkon+Tualet me dritare. Rruga Elbasanit, mbas Ambasada Usa, Ap...

Botuar më 02/08/2020
68.000,00 euro

DON BOSKO

pran viva market, pran pallatwve te arabit, kompleksi almak | 81 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartameti 2+1 siperfaqe 81m2 ne katin e 3 te nje pallati 7 kateshbme ashensor, 81 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/08/2020
65.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Pran globit dhe condorit, pallati i anxhelos, buze rruge | 85 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2 ashensor i ndhur ne rrugen e kavajes ndermjet globit dhe condorit pallatet e palestres angelos, apartameti jepet bosh vetem me kundrabufe, shume e pershtashme per banim apo per zyra, 85 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 10/08/2020
28.000 leke/muaj

SHKOLLA E BALETIT

1 minut larg ures, ngjitu me shkolle | 104 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 105m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri 12 katesh ngjitur me shkollen e Baletit me hyrje direkt nga rruga kryesore, apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me mobilim modern, 104 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/08/2020
400,00 euro/muaj

MBI VARRIN E BAMIT

prane Lokalit te Dine camit | 80 M2 | 59.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqr 73m2 +7m2 depo ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ne nje zone teper te qete dhe me te gjitha facilitet e nevojshme ne rruge xhenfize keko ndermjet Varrit te bamit dhe kryqezimit te oxhakut vetem 2 minuta larg stacionit te autobuzit. Apartamenti eshte i i rikonstruktuar ne gjendje te mire, 80 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikat

Botuar më 10/08/2020
59.000,00 euro

21DHJETORI

mbrapa Oslo bar | 105 M2 | 104.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 104m2 ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes ne zonen e 21 dhjetorit e ndodhur prane Oslo bar.Apartmanti ka nje planimetri te rregullt i ndare: 1 sallon, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon., 105 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/08/2020
104.000,00 euro

FRESK

rruga e teleferikut | 103 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 103m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen me te preferuar dhe ne te qet te freskut ne rrugen e teleferikut, apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe investusr si parket, tavan i varur veshje muri. Etj, 103 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikat pronesie

Botuar më 10/08/2020
65.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

kisha ortodokse, buze rruges kryesore | 95 M2 | 93.000 Euro

SHITET apartametnti 2+1 me siperfaqe 93m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues i ndodhur ne rrugen e kavajes prane kishes Ortodokse apo prane apo zgares Turke, apartamenti eshte shume i pershtashem si per zyra apo klinik dentare etj pershkak te orientimit dhe aksesit nga rruga kryesore., 95 M2, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me certifikat

Botuar më 10/08/2020
93.000,00 euro

MATERNITETI I RI

Ngjitur me maternitrtin | 97 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 97m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 4 katesh,, 97 M2, kati 4, totali i kateve 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 10/08/2020
68.000,00 euro

MOZAIKU

prane hyrjes per te ambasadad dhe dhe pran zogut te zi | 82 M2 | 78.000 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 82m2 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh ne rrugen vllezrit manastirliu, apartamenti ka planimetri te rregullt dhoma katrore dhe orientim me diell, shume i vlefshem per banim apo per investim qeradhenje si per zyre apo per banim, 82 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me certifikat pronesie

Botuar më 10/08/2020
78.000,00 euro

FRESK

rruga e dajtit prane restorant qesarakut | 120 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me punime teper cilesore i ndodhur ne zonen e freskut prane restorant qesarakes me siperfaqe totale 120m2 me planimetri te rregullt dhe orintim me diell, 120 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon certifikat pronesie

Botuar më 10/08/2020
62.000,00 euro
)