Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 19/02/2021
110.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Bar Santa | 107 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ tualet me dritare. Sip, 107 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipotek...

Botuar më 18/02/2021
155.000,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES PRANE SPITAL AMERIKAN 2

tek Rruga e Dibres prane Spital Amerikan 2 | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Dibres prane Spital Amerikan 2 ne katin e ka...

Botuar më 16/02/2021
250,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK | 92 M2 | 400 Euro

ME QERA 2+1 APARTAMENT RI ME KOMPLETIM TE RI, 92 M2, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 PER SHITJE NE ZONEN E DON BOSKOS TEK KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4121462 )

Don Bosko, tek Komleksi Fiori Di Bosko | 96 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 96 m² me dokumenta te rregullta nga firma, mobilim i ri i pa perdorur, 3 kondicioner, kati 4 me ashensor, i shtruar i gjithi me parket,2 tualete, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat. Apartamenti ndodhet ne nje nga Kompleskset me te mira te zones, ndertim i vitit 2020 me punime shume cilsore sistem kapot, 96 M2, Property ID : 4121462 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
115.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E DIBRES PRANE FARMACISE 10 NE TIRANE (ID 4121325 )

Rruga e Dibres, prane Farmacise 10, | 114 M2 | 102.000 Euro

Shiten 2 apartamente 2+1 ne pallat te ri, bosh, ndertim i ri dhe shume cilesor. Apartamentet jane te perbere nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 tualete, ballkon, orientim me diell.Apartamentet jane te shperndare se me poshte :, 114 M2, Property ID : 4121325 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
102.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA RRUGA E KAVAJES PRANE GLOBE NE TIRANE (ID 4221503 )

Rruga e Kavajes, prane Condor Center dhe Globe | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 110 m², kati i 6 me ashensore, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 110 M2, Property ID : 4221503 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
400,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BERRYLIT PERBALLE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4129099 )

Ne zonen e Berrylit, afer Maternitetit te ri | 85 M2 | 67.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 85 m², me Hipoteke, kati 2 nga toka, i rikonstruktuar totalisht, dy dhoma gjumi + sogjiorno + guzhine ne vete + depo si dhome gardarobe me dollape, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim Jug – Perendim, me parket, shitet pjeserisht i mobiluar, zona ofron hapsira publike per femijet., 85 M2, Property ID : 4129099 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
67.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E RRUGES SE DURRESIT PRANE MULLIRIT TE VJETER ID 4129124.

Ne zonen e rruges se Durresit prane Mullirit te Vjeter, | 95 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqja 95 m², pallat ekzistues, kat i 4 jo i fundit bosh, parket, punime cilesore, 2 dhoma gjumi , kuzhina me vete, ballkon, korridor, tualet me depo dhe dritare, orientim me diell., 95 M2, Property ID : 4129124 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
90.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA RRUGA E KAVAJES PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 NE TIRANE (ID 4221986)

Rr. Kavajes, afer Spitalit Amerikan III | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 100 m², kati 8 me ashensor, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 100 M2, Property ID : 4221986 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/02/2021
300,00 euro

CMIMI OKAZION 2+1 SHESHI WILLSON

Ne shitje apartament 2+1 me super-cmim mbrapa Postes Nr.8, te Sheshi Wilson. | 116 M2 | 127.000 Euro

116 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, Me dokumentacion te rregullt

Botuar më 25/02/2021
127.000,00 euro

ZOGU ZI

Ring Center | 100 M2 | 450 Euro

Apartament 2+1 me qera , prane Ring-ut.Apartamenti ka siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne dhoma ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.Ndodhet ne katin e 8 dhe jo te fundit ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar.Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet.Cmimi eshte 500 euro i diskutueshem.Per me shume na kontaktoni., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2021
450,00 euro

URA E TABAKEVE

Pallat i ri | 100 M2 | 400 Euro

Me qera apartament me te gjitha kushtet, zone shume e mire, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, 2 ballkone, 100 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 25/02/2021
400,00 euro/muaj
)