Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Afer kompleksit vizion plus | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar elektroshtepiaket cilesi shum e mire marka sams...

Botuar më 17/07/2019
75.000,00 euro

SHITET, APARTAMENT 2+1, KAMËZ

Shitet, Apartament 2+1, Kamëz | 100 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Kamëz pranë gjimnazit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 ...

Botuar më 12/07/2019
53.000,00 euro

FRESKU

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 94 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94.7m2 dhe është i organizuar si në vijim: amb...

Botuar më 11/07/2019
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga Babë Rexha | 63 M2 | 55.000 Euro

Botuar më 10/07/2019
55.000,00 euro

°BULEVARDI "GJERGJ FISHTA" 300 M POSHTE UET

300 m poshte UET | 65 M2 | 35.000 Leke

65 M2, kati 11, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke/muaj

KOPESHTI BOTANIK

Rruga Shyqyri Brari | 76 M2 | 280 Euro

Kopeshti Botanik, Rruga Shyqyri Brari, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe, 76 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2019
280,00 euro

200M MBI SHKOLLEN MIHAL GRAMENO,

ne nje zone shume te mire | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 3, ashensor, uji 24h.

Botuar më 18/07/2019
20.000 leke

PERBALLE GJIMNAZIT ISMAIL QEMALI

ne pallat te ri | 104 M2 | 141.440 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, 2 banjo, i mobiluar, hyrje e shtruar me parket. Jo agjensi

Botuar më 18/07/2019
141.440,00 euro

RR. "ENDRI KEKO",

afer maternitetit te ri | 97 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 97 M2, 2 banjo, hyrje e rregulluar.

Botuar më 18/07/2019
75.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Mbrapa Piaces, | 95 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ose shitet 2+1, 95 M2, 2 banjo, sallon, e kompletuar, me internet, kati II.

Botuar më 18/07/2019
400,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer Lulishtes | 100 M2 | 40.000 Leke

Komuna e Parisit, afer Lulishtes, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe, 100 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2019
40.000 leke

ISH QYTETI NXENESIT

NGJITUR ME KOLEGJIN TURK | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
20.000 leke

VASIL SHANTO

afer Shkolles Vasil Shanto | 118 M2 | 400 Euro

Prane shkolles Vasil Shanto jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te ri, 118 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2019
400,00 euro

PERBALLE GJYKATES ADMINISTRATIVE DHE MINISTRISE SE ARSIMIT,

ne krah te majt te rruges Durres-Tirane | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1+banjo+korridor, kati I, e kompletuar, 85 M2, Jepet me qera per 4-5 studente vajza, çift ose familje deri ne 4-5 persona. (uji dhe dritat i paguan qera/marresi). Jepet me kontrate 2 mujore Gusht/Shtator ose kontrate 14 mujore

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke