Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

TEK URA VASIL SHANTO | 85 M2 | 84.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipotek, shume e pershtatshme per biznes (pamje nga Ura Vasil Shanto)

Botuar më 16/07/2018
84.000,00 euro

UNAZA E RE

mbrapa Hotel Roland | 114 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 114 M2, kati 8, me ashensor, pallat I ri.

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke

OKAZION!!. RR. "MINE PEZA", NE POZICION SHUME TE MIRE,

ne kend pallati, | 72 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1 (dhome-paradhome), 72 M2, kati 1, e pershtatshme per biznese te ndryshme private, klinike, parukeri, zyra, etj.

Botuar më 16/07/2018
58.000,00 euro

SARANDE

prane Stadiumit, | 100 M2 | 89.000 Euro

Kompleks me gjelberim dhe pishine, 150m nga deti, shitet 2+1, 100 M2, kati 4, ashensor, dhe dyqan, 70m² I projektuar per sherbime te ndryshme, me çertifikate pronesie, hipoteke e rregullt. Cmimi total

Botuar më 16/07/2018
89.000,00 euro

RRUGA 'MIHAL GRAMENO'

Afer Institutit te Higjenes | 90 M2 | 32.000 Leke

Apartamenti eshte i shtruar me parket ....Ambjenti Gatimit eshte i ndare me dhomen e ndenjes ....Zona eshte nje nga me te mirat me facilitete dhe akses te menjehershem ne cdo zone kryesore ..., 90 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/07/2018
32.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

Concord Center Rruga Hamdi Sulcebe | 85 M2 | 30.000 Leke

85 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 2 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke/muaj

ASIM ZENELI

Buze unazes tek shkolla Harry Fullc | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera hyrje 2+1 ne kat te dyte e restauruar dhe e mobiluar, 70 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 16/07/2018
35.000 leke/muaj

RR.QEMAL STAFA

50 m mbi Shkollen E Kuqe | 90 M2 | 90.000 Euro

90 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA MUHAMET DELIU, PRANE FIZIKES BERTHAMORE.

Restorant Fresku | 106 M2 | 68.900 Euro

Apartamenti ne shitje ose ne kembim te dy apartamenteve me siperfaqe me te vogel., 106 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte me hipotek.

Botuar më 16/07/2018
650,00 euro/m2

RR. "ALEKSANDER MOISIU", PRANE RRUGES KRYESORE,

afer Komisariatit nr. 4, | 85 M2 | 42.000 Euro

Shitet ap. i adoptuara 2+1+aneks, 85 M2, kati 1, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie

Botuar më 15/07/2018
42.000,00 euro