Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRESKU

Fresk , rruga e Thesarit | 93 M2 | 5 Euro
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e "Thesarit". Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 93.9 m2. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi •2 dhoma gjumi •Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Pallat I ri • Bosh, 93 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Fresku, Fresk , rruga e Thesarit, 93 M2, 5 euro
3 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, kati 3
1 ballkon
51.645,00 euro

Botuar më 12/06/2018

Telefon
Email