Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 109.3 M2 | 92.900 Euro

Apartameti disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit me dalje në...

Botuar me 13/10/2018
92.900,00 euro

TEK SELVIJA

shume afer rruges kryesore dhe stacionit te autobuzit me pamje dhe orientim shume te mire nga dielli, dhome dite+aneks gatimi | 100 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 5, ashensor, 2 dhoma gjumi, pallat 7 katesh i ri, me koridot, 2 tualete, kundrabufe, boljer dhe uje 24 h, i paisur plotesiht ose bosh

Botuar me 20/10/2018
110.000,00 euro

UNAZE E RE

Astir | 102 M2 | 66.950 Euro

Ne zonen e Astirit, Shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, me orientim jug - lindje. Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat dhe korridori te shtruara me parket laminat, me kondicioner ne sallon. Shitet i mobiluar. Cmimi 66.950 euro. Per me shume info kontaktoni ne nr 0676088300, 102 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
66.950,00 euro

ASTIR

prane rruges Kryesore | 105 M2 | 68.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me hipoteke. Me garazhd 39m²

Botuar me 20/10/2018
68.000,00 euro

TRE DESHMORET

ne yzbesrisht | 104 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 104 M2, kati 8, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
26.000 leke/muaj

RR. "GJERGJ LEGISI"

jepet me qera 2+1 | 86 M2 | 25.000 Leke

Kati II, 86 M2, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
25.000 leke

NE RRUGEN EELBASANIT

Rruga Elbasanit | 97 M2 | 115.000 Euro

Ne rruga e Elbasanit ,tek ambasada Amerikane shitet apartament 2+1,apartamenti eshte 97m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballkon,1 koridor i bollshem . Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 97 M2, 1 banjo, Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
115.000,00 euro

BLLOK

Ne bllok | 115 M2 | 700 Euro

Ne Bllok jepet me qera apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine ,2 dhoma gjumi,2 tualete ,totalisht i mobiluar. Zona ku ndodhet apartamenti ne qender te bllokut ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . Disponon dokumentacion te plote hipotekor., 115 M2, 1 banjo, Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
700,00 euro/muaj

NE LINZE

Linze | 138 M2 | 75.735 Euro

Ne Linze shiten 6 apartamente ne nje Kompleks me cmim okazion. Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te bukura me nje pamje mahnitese te Tiranes. Apartamentet ndodhen ne vila 3 kateshe me nje planimetri perfekte, organizohen ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 ose 3 dhoma gjumi, 2 tualete, plus poste parkimi. Zona ku ndodhen eshte nje kompleks i mireorganizuar me gjelberim, 138 M2, 1 banjo, Apartamentet kane siperfaqe neto 137,70m2, 132,80m2, 137,70m2, 140.10m2, 132,60m2. Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
75.735,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 89 M2 | 320 Euro

KOMUNA E PARISIT, Te lulishtja, Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne katin e 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Dhome ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhome femijesh dhe tualet, Kontaktoni tani Arditin ne numrin e telefonit : +355675088807 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme., 89 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
320,00 euro/muaj

NE BLV ZOGU I PARE

NE Blv Zogu i pare | 130 M2 | 450 Euro

Tek Blv. Zogu Pare jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzitues. Apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballokn. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode., 130 M2, 1 banjo, Per te realizuar nje vizite ne kete prone dhe ne prona te ngjashme kontaktoni tani Jonen ne numrin +355698977987 - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
450,00 euro/muaj