Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRESKU

Prane Supermarketeve | 106 M2 | 72000 Euro
Përshkrim

Ne Tirane ne zonen e Freskut SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 106 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor, 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje gatim ngrenie,2 tualete dhe 1 ballkon. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte shume cilesor dhe ndodhet ne nje zone te qete mes ajrit te paster dhe larg zhurmave te Tiranes. Orientimi Jug-Perendim, 106 M2

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Fresku, Prane Supermarketeve, 106 M2, 72.000 euro
72.000,00 euro

Botuar më 12/06/2018

Telefon
Email