Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 135.22 M2 | 120.000 Euro

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne ka...

Botuar me 08/10/2018
120.000,00 euro

QENDER

Tirane | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor dhe punime shume cilesore, i mobiluar bashkekohor dhe kushte shume te mira, me organizim te rregullt dhe me mundesi te shumta parkimi ne zone, 100 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
400,00 euro/muaj

DURRES

afer Kryqezimit tek stadiumi | 115 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 115 M2, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
25.000 leke

RR."ALI DEMI"

sa kalon shkollen e Baletit | 72 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 72 M2, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
30.000 leke

RRUGA FORTUZI

prane restorant Patricia | 90 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, (vetem kundrabufe), e pershtatshme per zyra biznesi

Botuar me 15/10/2018
50.000 leke/muaj

RR. MUHAMET DELIU

prane Restorant Freskut | 90 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me kontrabufe te re. Uje drita 24 ore

Botuar me 15/10/2018
23.000 leke/muaj

RRUGA 'QAMIL GURANJAKU'

Te Drejtoria Higjenes | 70 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
42.000 leke/muaj

SELITE E VOGEL

Kompleksi “kristal”, kopshti Botanik | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Per kontakt viber ose whatsapp

Botuar me 15/10/2018
35.000 leke/muaj

ALI DEMI

Shkolla Kustrimi i Lirise | 90 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hapësira të bollshme , në një zonë mjaft të qetë për banim. Me hipoteke. Kati i dytë

Botuar me 15/10/2018
70.000,00 euro

TEK LIQENI THATE

shitet | 102 M2 | 85.000 Euro

2+1, 102 M2, kati 2, i mobiluar, i pabanuar me pare. Dokumentat ne proces. Jo agjensi

Botuar me 15/10/2018
85.000,00 euro

RR. “SAMI FRASHERI”,

MBI COLOSEUN, PRANE GJIMNAZIT "PETRONINI", | 85 M2 | 100.000 Euro

Ne pallat te ri, shitet, 85 M2, kati 10, hyrje e mobiluar, arredim modern, dritaret me pamje nga liqeni (Lindja) ambient me gjelberim. Hyrje me punime teper cilesore. Me hipoteke.

Botuar me 15/10/2018
100.000,00 euro