Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FREDERIK SHIROKA KULLA 1

Kulla perballe Mondial Hotel tek 21 Dhjetori | 69 M2 | 400 Euro
Përshkrim

Apartament 2 +1 totalisht i mobiluar , me kondicioner, sherbim interneti dhe platforma televizive. Dritare ne cdo ambjent dhe ne tualet, 69 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Frederik Shiroka Kulla 1, Kulla perballe Mondial Hotel tek 21 Dhjetori, 69 M2, 400 euro
3 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e rikonstruktuar, kati 7, ashensor
400,00 euro/muaj

Botuar më 18/05/2018

Telefon
Email