Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

E RRUGEN E “DIBRES”

TE SELVIA | 108 M2 | 115000 Euro
Përshkrim

Apartament 2+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 120 m2, kati 5. Pamje e bukur. Orientimi shume i mire. Ka dhe Garazh per 2 makina me cmim 24.000 Euro. Me hipoteke., 108 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
E RRUGEN E “DIBRES”, TE SELVIA, 108 M2, 115.000 euro
115.000,00 euro

Botuar më 12/06/2018

Telefon
Email