Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRËS TEK ISH URT

Durrës tek ish Urt | 100 M2 | 22.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Apartamente 2+1
DURRËS TEK ISH URT, Durrës tek ish Urt, 100 M2, 22.000 leke i padiskutueshem
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 4, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

:Në Durrës tek ish URT-ja jepet me QERA apartament 2+1 në pallat me ashensor. Apartamenti perbehet nga korridori, ambjent gatim ngrënie ndënje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është totalisht I mobiluar. Çmimi 22.000 lekë/muaj Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062 E-mail. [email protected], 100 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

22.000 leke/muaj

Botuar më 25/11/2021

Telefon
Email
)