Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES, MALI ROBIT

në afërsi të qytetit të Durrësit Mali Robit 150 m nga deti ne nje zone me shume pisha | 115 M2 | 77000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Durres, Mali Robit, në afërsi të qytetit të Durrësit Mali Robit 150 m nga deti ne nje zone me shume pisha, 115 M2, 77.000 euro i diskutueshem
1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Shitet apartament 2 + 1 + Patar. Në katin e 4-te te nje kompleksi. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje + Patar 7 m² dhe 1 banjo dhe 1 ballkon i madh, 115 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mobilje moderne. Sistem Fireplace me ngrohje druri natyral.Kompleksi monitorohet nga kamera sigurie + roje .me certifikate pronesie.

77.000,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email