Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Perballe Vila L | 82.61 M2 | 57.000 Euro

Shitet 2+1, 82.61 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, s...

Botuar më 18/07/2019
57.000,00 euro

DON BOSKO

Afer kompleksit vizion plus | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar elektroshtepiaket cilesi shum e mire marka sams...

Botuar më 17/07/2019
75.000,00 euro

TEK KOMPLEKSI KIKA I RI,

Ne fillim te rruges Komuna e Parisit | 96 M2 | 125.000 Euro

Super Apartament + garazhd ne shitje 2 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Sip, 96 M2, Kati 6.Pallat i ri. Hyrje e pabanuar më pare. Supercilesi. Punime jo te firmes. Bosh. Pozicioni jug perendim. Garazhd personal i mbyllur , 19 m2.

Botuar më 23/07/2019
125.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Ne fillim te rruges qe ngjitesh tek Kodra e Diellit | 90 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe total 90m2 te mbikalimi ne peane kopshtit “Botanik”. Apartamenti eshte I organizuar ne :2 dhoma gjumi , sallon ,kuzhine me vete , tualet , ballkon, korridor . Totalisht I mobiluar. Ndodhet ne katin e pare banim mbi dyqane. Shitet me Te gjitha mobiliet qe disponon. Cmimi :85mije euro bosh., 90 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, AGJENCIA IMOBILARE PRONA GROUND SOLUTION

Botuar më 23/07/2019
85.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

ne pallat ekzistues | 111 M2 | 94.350 Euro

Shitet 2+1+shtese, 111 M2, te dyja me hipoteke.

Botuar më 23/07/2019
94.350,00 euro

YZBERISHT TEK PISHINAT

Tek pishINAT | 90 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe 90m2 ne “Yzberisht “ afer “ecomarket “ . Apartamenti eshte I organizuar ne :2 dhoma gjumi , sallon +kuzhine , tualet , ballkon , korridor . Ndodhet ne katin e 8 me ashensor ( kati i fundit ) . Me certifikate pronesie . Cmimi :57mije euro, 90 M2, 7 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Agjencia PRONA GROUND SOLUTION

Botuar më 23/07/2019
57.000,00 euro

STADIUMI DINAMO

Rruga: Grigor Heba | 86 M2 | 86.000 Euro

Shitet apartament me siperfaqe 86m2 te “ Parku I delegacioneve” ne afersi te stadiumit “Dinamo “ . Pozicionimi I prones favorizon edhe bisnese duke qene se ndodhet buze rruge . Apartamenti eshte I organizuar ne : 2dhoma gjumi , sallon , kuzhine , 2 korridor , nje tualet me ajrosje natyrale, depo ., verande .Ndodhet ne katin e pare Te nje pallati ekzistues. Me certifikate pronesie . Cmimi :1000 eur, 86 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, verande

Botuar më 23/07/2019
86.000,00 euro

FRESK

Afer karburant Imperium | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 60000 euro me hipoteke, 100 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/07/2019
60.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT KARBURANT KASTRATI

Laprake Karburant Kastrati | 110 M2 | 100.000 Euro

Ne Tirane ne rrugen e Durresit ne Laprake prane karburant Kastratit SHITET ap 2+1 me sip 110 m2 + 91 m2 verande si dhe nje vend parkim ne katin -2 te pallatit. Pallat i ri me ashensor dhe me punime cilesore. Perbehet nga 2 dh.gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete me dritare dhe nje verande e madhe. Me Certifikate Pronesie. Cmimi 100.000 euro. Cel.0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 110 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/07/2019
100.000,00 euro

RR. HOXHA TASIM

afer sheshit Avni Rustemi | 105 M2 | 130.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 23/07/2019
130.000,00 euro

NE RRUGEN E DURRESIT

Ambasada Polake | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2 dhoma +soxhorno, 110 M2, Kati 2. Pallat i ri. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 23/07/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA “MIHAL GRAMENO",

pranë tregut Elektrik tek kopeshti “Nënë Tereza”, | 80 M2 | 25.000 Leke

Ne zone te qete, jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 2, bosh, me k/bufe, ap. cilësor, 24 orë ujë, kondicioner, ballkon, orientim nga Dielli. Jepet për familjarë, afatgjate

Botuar më 23/07/2019
25.000 leke