Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 17/12/2018
370,00 euro/person

YZBERISHT

Yzberisht | 96 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
55.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

OKAZION! ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

rr. “Irfan Tomini”, | 125 M2 | 85.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 125 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, depo, bosh, Me hipoteke

Botuar më 17/12/2018
85.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

kompleksi siri, tek Anna Kontakt | 101 M2 | 80.800 Euro

Shitet 2+1, 101 M2, +78m² verande, kati 3-te. Me hipoteke . Cmimi verandes i diskutueshem. Cmimi apartamentit

Botuar më 17/12/2018
80.800,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht dhe e sapo lyer.Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi, 100 M2, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, 2 korridore- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik. Jepet per here te pare me qira.Mbas restaurimit apartamenti nuk eshte banuar me

Botuar më 17/12/2018
370,00 euro/person

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, kati 5 dhe i fundit, pallat ekzistues me tulla te kuqe, 90 M2, teresisht e rikonstruktuar me punime ekstra, shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore dhe te reja, per arsye emigrimi okazion

Botuar më 17/12/2018
65.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

tek fusha e zeze mbrapa ambasades greke | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, pallat i ri, me ashensor, kati 5, 2 banjo me hidromasazh, 120 M2, e kompletuar luks per te huaj, cdo dhome me kondicioner, sistem ngrohje, 1 ballkon i madh. Jepet per te huaj. Paradhenie 2 muaj

Botuar më 17/12/2018
400,00 euro

TEK MISTO MAME

shitet | 83 M2 | 43.160 Euro

Ap. 2+1, sip., 83 M2, -145m², me hipoteke. Çmimi 520 Euro/m².

Botuar më 17/12/2018
43.160,00 euro

RR. MINE PEZA

perballe me rajonin e policise nr 3 | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, pallat ekzistues kati 3, tersisht e rikonstruktuar me punime cilesore, vetem me k/bufe jepet per zyre ose banim, paradhenie 2 muaj

Botuar më 17/12/2018
35.000 leke

LIDHJA PRIZRENIT

pallati 4, shkalla 2, ap.15, mbrapa Calsbergut pallati 2, | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, I mobiluar., 75 M2

Botuar më 17/12/2018
35.000 leke

SUPER OKAZION! ORIKUM – VLORE,

perballe me detin ne Karaburun | 95 M2 | 55.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 95 M2, kati 5, ashensor, e mobiluar dhe gjithcka e re. Me dokumentacion hipotekor te rregullt

Botuar më 17/12/2018
55.000,00 euro

MISTO MAME

ne fund te rruges "Besim Alla" | 96 M2 | 52.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, bosh, vetem me k/bufe. Aktualisht me qera, me hipoteke

Botuar më 17/12/2018
52.000,00 euro