Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORCELAN

Prane Fabrikes | 92 M2 | 69.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 24/05/2018
69.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 117.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
117.000,00 euro

TEK PALLATI ME SHIGJETA

prane birra tirana | 75 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera shtepi 2+1, 75 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/05/2018
22.000 leke/muaj

TEK URA E SHKOZES

ne Ali Dem | 110 M2 | 60.500 Euro

Shitet shtepi 2+1, 110 M2, 2 banjo, 2 ballkone, kati i dyte banim.

Botuar më 27/05/2018
550,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

perballe me Volkswagen ngjitur me kishen Ortodokse tek Rosa Blu | 106 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 106 M2, 2 banjo, kati 6, ashensor, uje 24 ore, e kompletuar me te gjitha te reja, jepet per te huaj, paradhenie 2 muaj

Botuar më 27/05/2018
450,00 euro

STIKI CICO

perballe me maternitetin e ri | 108 M2 | 95.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 3, pallat i ri, me hipoteke, me ashensor, 2 banjo, ballkon, shitet i mobiluar me te gjitha te reja per arsye emigracioni

Botuar më 27/05/2018
95.000,00 euro

RR. VELLEZERIT MANASTIRLIU

mbrapa ambasades Kineze | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, pallat i ri me ashensor, kati 3, teresisht e kompletuar me pajisjet e reja jepet per te huaj, paradhenie 2 muaj

Botuar më 27/05/2018
350,00 euro

TEK KTHESA E KAMZES

perballe tek CasaItalia, kullat e Malajzjane, kulla 2 | 124 M2 | 78.000 Euro

Shitet 2+1, 124 M2, i mobiluar ne kushte bashkekohore 2 banjo 2 ballkone kati 11 me 2 ashensor ne proces legalizimi. SHITET ME CMIM OKAZION!!!!!

Botuar më 27/05/2018
78.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane qendres Globe | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar, 3 kondicioner, uje drita 24 ore, 3-6 muaj paradhenie + 1 muaj kapar.Preferohen familjare ose te huaj. Lirohet me dt 17.05.2018

Botuar më 27/05/2018
300,00 euro

RRUGA PJETER BUDI QYTETI STUDENTI

Qyteti studenti afer compleksit Ana | 85 M2 | 68.000 Euro

Shes ap 2+1 me certifikatë pronësie, 85 M2, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2018
800,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

TEK ABI BANK | 96 M2 | 130.000 Euro

Shitet 2+1, 96 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 27/05/2018
130.000,00 euro

RR “5 MAJI”, PALLATET EDIL, REZIDENCA CONCORD CENTER.

Rezidenza | 98.25 M2 | 116.500 Euro

Apartament 2+1, dhe verande 120 m2. Dhomat e gjumit me parket dhe kondicionim ne cdo dhome.Shitet totalisht e mobiluar., 98.25 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 27/05/2018
116.500,00 euro