Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

BLLOK

rruga brigada 8 | 125 M2 | 198.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, Kati 4. Pallat I ri me hipoteke.

Botuar më 28/09/2021
198.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES AFER BLLOKUT GINTASH NE TIRANE (ID 4121729)

OKAZION! Laprake, afer Bllokut Gintash | 112 M2 | 88.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 112 m² total me Hipoteke, kati 5 me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje se bashku me guzhinen, 2 tualete, ballkon, orientimi i hyrjes eshte me diell, vendodhja e apartamentit krijon mundesi per parkim.Shitet 88.000 Euro, 112 M2, Property ID : 4121729 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
88.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

TREGU ELEKTRIK | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë.Apartamenti pozicionohet në rrugën Todi Shkurti.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 81.9 M2, në katin e 4, në ndërtim të ri.Organizohet në një ambient ndenje, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Shitet i mobiluar.Për një vizitë në pronë na kontaktoni! 0692210667., 82 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
70.000,00 euro

RRUGA SABAUDIN GABRANI

tek kolegji turk | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
20.000 leke

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES PRANE KISHES KATOLIKE NE TIRANE (ID 4221863)

Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike, | 138 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne ,mobilim i ri i paperdorur, siperfaqe 138 m², kati 5 me ashensor, te gjithe dhomat me kondicioner, 2 tualete (me dritare), ballkon, orientim me Veri-Lindje.Jepet me qera 650 euro., 138 M2, Property ID : 4221863 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
650,00 euro

KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit, nenkalimi i Komunes | 121 M2 | 140.000 Euro

Shesim super apartament 2+1+2 tualete, tek kodra e diellit, prane Kopshtit Botanik dhe nenkalimit te Komunes.Apartamenti ka siperfaqe 121 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.I saporinovuar dhe rikonstruktuar nga e para., 121 M2

Botuar më 28/09/2021
140.000,00 euro

SIRI KODRA, PRANE SHESHIT SELVIA

Siri Kodra, prane Sheshit Selvia | 120 M2 | 450 Euro

Jepet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone tek Siri Kodra, prane Sheshit Selvia, prane Hotel Mondialit.Apartamenti jepet dhe per zyra, ka siperfaqe 120 m2.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh.Perbehet nga korridori i cili ben shperndarjen neper dhoma, sallon ndenje, ambjent gatimi totalisht i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone., 120 M2

Botuar më 28/09/2021
450,00 euro

QENDER, RRUGA MINE PEZA

Qender, Rruga Mine Peza | 84 M2 | 96.000 Euro

Apartament 2+1+Verande ne shitje tek Mine Peza, prane Ambasades Polake.Apartamenti ka siperfaqe 84 m2, ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.Eshte i pershtatshem per banim si dhe per aktivitete te ndryshme bisnesi.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 84 M2

Botuar më 28/09/2021
96.000,00 euro

KODRA E DIELLIT, FONDACIONI ELEONOR

Kodra e Diellit, Fondacioni Eleonor | 116 M2 | 108.000 Euro

Prane Kodres se Diellit, Fondacioni Eleonor shesim apartament 2+1+2 !!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe 116 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor!, 116 M2

Botuar më 28/09/2021
108.000,00 euro

KODRA E DIELLIT, FONDACIONI ELEONOR

Kodra e Diellit, Fondacioni Eleonor | 116 M2 | 108.000 Euro

Prane Kodres se Diellit, Fondacioni Eleonor shesim apartament 2+1+2 !!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe 116 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor!, 116 M2

Botuar më 28/09/2021
108.000,00 euro
)