Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KAVAJES

Prane Proper Pizza | 120 M2 | 850 Euro

Jepet apartament 2+1 me 2 tualete ne katin e 7 ndertim i ri, ne pallatin me te mire t...

Botuar më 16/01/2022
850,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Kodra Diellit | 90 M2 | 350 Euro

Rruga Mustafa Matohiti ,ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, jepet me qer...

Botuar më 16/01/2022
350,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ADRESA: RRUGA MEDAR SHTYLLA KOMUNA E PARISIT

Adresa: Rruga medar shtylla Komuna e parisit | 100 M2 | 420 Euro

Kati 2Me siperfaqe  100 m2. Organizohet:. Salloni ndenje Ambjent gatimi. 2dhoma g...

Botuar më 13/01/2022
420,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - FRESK, PRANE RESTORANT QESARAKA

Rruga Sul Alla | 90 M2 | 58.300 Euro

Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 90 m² me Hipoteke, kati i 5 (i fundit) ne pal...

Botuar më 11/01/2022
58.300,00 euro

TEK RRUGA ELBASANIT

Pas shkolles se baletit | 80 M2 | 400 Euro

Apartameti eshte i pershtatur per ambjent zyrash. E pershtatshme per zyr projektesh, shoqata etj, 80 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, I mobiluar per ambjent zyrash

Botuar më 16/01/2022
400,00 euro/muaj

RR. SHYQYRI ISHMI,

Pas shkolles se baletit | 80 M2 | 112.000 Euro

Apartament ne shitje, pallat i ri me ashensor , kat i 4,, 80 M2, kati 4, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 16/01/2022
112.000,00 euro

SELITE PRANE XHAMISE

SUPER OKAZION | 76 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 76 M2, Kati 3.Pallat i ri ne ndertim.Punime super cilesore.

Botuar më 16/01/2022
57.000,00 euro

ASTIR,TEK BAR BOHEM

OKAZION | 114 M2 | 84.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete, 114 M2, Kati 8.Pallat i ri me hipoteke.Apartament i mobiluar totalisht.

Botuar më 16/01/2022
84.000,00 euro

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku prane Burgut te Grave | 98 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete + ambjent gatimi dhe ngrenie me vete, 98 M2, Kati 1 i ngrituar nga toka i rrethuar me pak oborr.Pallat i ri i vitit 1996 me hipoteke.Apartament i restauruar dhe i mobiluar.Punime cilesore.

Botuar më 16/01/2022
82.000,00 euro

DURRES

Prane Hotel Majestic | 105 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1,200 m nga bregu i detit, 105 M2, tarrace, Kati 2.Pallat i ri me hipoteke.Apartament i mobiluar.Punime cilesore.

Botuar më 16/01/2022
65.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E SELVISE PRANE NJESISE NR : 8 NE TIRANE (ID 4121738)

Selvia, afer Njesise Administrative nr: 8 | 118 M2 | 140.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 118 m² total me kontrate porosie, kati 7 me ashensor (i fundit), apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon se bashku me guzhinen te cilat kane dalje ne ballkon, tualet, hyrja eshte e mobiluar, kondicioner, orientimi eshte me diell, se bashku me apartamentin shitet dhe garazh i cili eshte i mbyllur.Shitet 140.000 Euro total, 118 M2, Property ID : 4121738 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
140.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA, PRANE PROKURORISE NE TIRANE (ID 4121720)

Rruga Mine Peza, afer Prokurorise | 115 M2 | 114.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m² me Hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine me vehte, korridor qe ben shperndarjen e te gjitha ambienteve, 2 tualete, ballkon. orientimi lindje.Cmimi 114000 euro., 115 M2, Property ID : 4121720 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
114.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA PRANE KOMISARJATIT NR 3 NE TIRANE (ID 4121478 )

Rr. Mine Peza, afer komisarjatit Nr 3, | 84 M2 | 95.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat egzistues, siperfaqe 84 m² me Hipoteke, kati 0 , tualet me dritare, ballkon, Verande ( oborr ne perdorim 25 m²), orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e investuar se fundmi per banim, apartamenti eshte i pershtatshem per ambjente biznesi dhe zyra te ndryshme.Shitet 95 000 Euro i diskutueshem, 84 M2, Property ID : 4121478 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
95.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E RRUGES BARDHYL MBRAPA SHKOLLES CAJUPI NE TIRANE (ID 4129171)

Ne zonen e rruges Bardhyl mbrapa shkolles Cajupi, | 82 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 82 m², kati 4 (jo i fundit) ne nje pallat te fillim viteve 90 me tulla te kuqe, sogiorno e madhe, 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete, tualet me dritare, i mobiluar. Orientim me diell. Cmimi 72000 Euro i pa diskutueshem., 82 M2, Property ID : 4129171 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
72.000,00 euro
)