Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUZE RRUGES FORTUZI

Mbrapa Piazzes | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 75 M2, kati 5 banim jo i fundit.Pallat i vitit 1990.Me hi...

Botuar më 12/04/2021
82.000,00 euro

LIQENI THATE!! 1070 EURO/M2

SUPER OKAZION!!! | 115 M2 | 123.050 Euro

Ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesoret ne zonen e Liqenit te Thate shitet apart...

Botuar më 08/04/2021
123.050,00 euro

LAPRAKE

Rruga Dritan Hoxha | 94 M2 | 76.000 Euro

Laprak, Rruga Dritan Hoxha, prane Relaxit, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2 me Hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensore ne pallat te Ri, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Shitet i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner. Orientim Jug-Perendim, 94 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
76.000,00 euro

TE SELVIA

OKAZION:Prane Qendres | 100 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore pallat i ri me ashensore i mireadministruar, 100 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE MISTO MAME NE TIRANE (ID 4121562)

Misto Mame, tek pallatet Cabej, | 67 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 67 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor, pjeserisht i mobiluar,tualet, ballkon, orientimi Jug., 67 M2, ID 4121562 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
55.000,00 euro

PASKUQAN 2

jepet me qera | 90 M2 | 22.000 Leke

2+1, 90 M2, kati 1, ashensor, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
22.000 leke

21 DHJETORI

Prane Kryqezimit | 85 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht ,mjaft komod hyrje e restauruar totalisht, 85 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te Mire | 90 M2 | 280 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 pjese e nje Rezidence, i mobiluar, kati 3, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon. Cmimi 280 €., 90 M2, ID:221944

Botuar më 13/04/2021
280,00 euro/muaj

OKAZION!!!!APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN NAIM FRASHRI PRANE MOZAIKUT NE TIRANE (ID 4121508)

Ne rrugen Naim Frashri prane Mozaikut te Tiranes | 106 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqa106m2, kati i trete ne nje pallat te ri, ashensor, tualet, ballkon, koridor ndares te dhomave, pjeserisht i mobiluar, i gjithi me parket., 106 M2, Property ID : 4121508 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
135.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

tek Ministria Arsimit | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 2+1 me mobilim bashkohore, ne nje zone teper te preferuar fare prane qendres, ambjenti ka hapsire te bollshme e ndricim natyral, 110 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro

RRUGA "S.BRUZI" LAPRAKE

Rrugica perballe Pasticeri Sula | 85 M2 | 22.000 Leke

Jepet shtepi me qera, 2+1, pjeserisht e mobiluar. Kati i pare i nje shtepie 2-kateshe, me oborr te bollshem, e lyer rishtazi, pa lageshtire. Lagje e qete, me te gjitha facilitetet afer., 85 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
22.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Prane Vogue | 96 M2 | 450 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 9 me ashensor, siperfaqe 96 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner, garazh personal. Cmimi 450 €., 96 M2, ID:221965

Botuar më 13/04/2021
450,00 euro/muaj
)