Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

Ne Don Bosko Afer Xhamise | 60 M2 | 160 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Don bosko, Ne Don Bosko Afer Xhamise, 60 M2, 160 euro
1 banjo
Përshkrim

Ne Don Bosko Jepet Me Qira 2+1. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte , 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashk me kuzhine dhe 1 tualet. Per me shume informacion kontaktoni Xhoanen ne numrin e telefonit +355676088900., 60 M2, 1 banjo

160,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)