Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

pallatet Hawai | 88 M2 | 63000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Don bosko, pallatet Hawai, 88 M2, 63.000 euro
1 banjo, pjeserisht i mobiluar, kati 9
2 ballkone
Përshkrim

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKOShitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 88m2 dhe me siperfaqe neto 79m2 ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati me ashensor pjes e kompleksit Hawai ne zonen e Don Boskos, apartametnti ka hapsit te bollshme i ndare: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkone., 88 M2, kati 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, Me certifikat pronesie

63.000,00 euro

Botuar më 23/05/2020

Telefon
)