Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

DON BOSKO | 75 M2 | 67000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
DON BOSKO, DON BOSKO, 75 M2, 67.000 euro
1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, kati 5
1 ballkon
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 75m2 i saporestauruar ne Don Bosko 67000 Euro! Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905, 75 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest

67.000,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon
Email