Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA RE

Bar Uniku | 102 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartartamnet 2+1, 102 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 22/08/2019
76.000,00 euro

TIRANE GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 108.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108.64 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon n...

Botuar më 20/08/2019
75.000,00 euro

TEK LIQENI I THATE

Prane Gamberos | 113 M2 | 101.500 Euro

Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri cilesor., 1...

Botuar më 19/08/2019
101.500,00 euro

UNAZA E RE

Perballe me Vila L | 82.6 M2 | 57.000 Euro

2+1, orientim Perendim + Garazh, 82.6 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashens...

Botuar më 17/08/2019
57.000,00 euro

RRUGA "MINE PEZA"

Perballe me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 93 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 16/08/2019
98.000,00 euro

TEK GARDA

ngjitur me Tirana Bank | 80 M2 | 10.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, ap.2+1, 80 M2, kati 6, i mobiluar, Cmimi pr person

Botuar më 25/08/2019
10.000 leke

RR. “ABDYL FRASHRI”

p.1 | 58.64 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, kati III, pjeserisht e kompletuar, 58.64 M2, me hipoteke

Botuar më 25/08/2019
75.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

prane Grepi i Arte | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ap. 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, me te gjitha pajisjet e nevojshme, me kushte bashkohore

Botuar më 25/08/2019
35.000 leke

RR. "JORDAN MISJA"

Jepet me qera | 86 M2 | 250 Euro

2+1+post parkimi tek Apartamenti ndodhet ne kate te 3, 86 M2, Apartamenti eshte totalisht i arreduar, i ri, i shtuar me parket. Cmimi

Botuar më 25/08/2019
250,00 euro

TEK SELVIA

PALLATI VERDHE | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, me garazh dhe 2 banjo

Botuar më 25/08/2019
400,00 euro

TEK FRESKU

RR. SIMO LLANAJ | 108.4 M2 | 48.780 Euro

NE ZONEN E FRESKUT SUPER CMIM PER ZONEN SHITEN APARTAMENTE ME PLANIMETRI 2+1 NE NJE NDER ZONAT ME TE QETA DHE ME AJER TE PASTER PASI NDODHET SHUME PRANE MALIT TE DAJTIT.SIOERFAQE: 108.4PLANIMETRI: 2+1KATI: 2VITI NDERTIMIT: 2019CMIMI: 450 Euro / m2 I PADISKUTUESHEMTOTAL: 48780 € I PADISKUTUESHEMPER ME SHUME INFO KONTAKTO AGJENTIN IMOBILIAR NE NR 0682350063, 108.4 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, .

Botuar më 25/08/2019
48.780,00 euro

QENDER RRUGA MINE PEZA

Mbas kafe Flora | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/08/2019
40.000 leke/muaj

21 DHJETORI

PAS UNIVERSITETIT EUROPIAN TE TIRANES | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 24/08/2019
35.000 leke/muaj

QERA, APARTAMENT 2+1, SHESHI WILLSON, TIRANË

Sheshi Willson | 113 M2 | 550 Euro

113 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/08/2019
550,00 euro/muaj

TEK KRISTAL CENTER

Komuna Parisit | 75 M2 | 8.500 Leke

Kerkoj te ndaj qerane, ap 2+1, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/08/2019
8.500 leke/muaj