Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISLAM ALLA

Myslym Shyri | 110 M2 | 800 Euro

Ne rrugen "Islam Alla", prane Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 2+1. A...

Botuar me 24/09/2018
800,00 euro/muaj

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 24/09/2018
110.000,00 euro

RR. "ALEKSANDER MOISIU", PRANE RRUGES KRYESORE,

afer Komisariatit nr. 4, | 85 M2 | 42.000 Euro

Shitet ap. i adoptuara 2+1+aneks, 85 M2, kati 1, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie

Botuar me 26/09/2018
42.000,00 euro

RRUGA "PETI" AFER KOPSHTIT ZOOLOGJIK

prane Liqenit Artificial te Tiranes, Kompleksi Sona | 100 M2 | 13.000 Leke

Kerkoj nje djale per ndarje qiraje te nje ap. 2+1, 100 M2, 7 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 25/09/2018
13.000 leke/person

ISH FUSHA AVIACIONIT

afer Bar Agron | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashenor, siperfaqe 100 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe i pa banuar me par, 2 kondicioner, 2 tualete, ballkon., 100 M2, 2 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
300,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

pas Inxhinierise Ndertimit | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati dyte i nje vile, siperfaqe 100 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, tualet, ballkon., 100 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
300,00 euro

MYSLYM SHYRI

afer karburantit Alpet | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m², I mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkone, orintimi me diell., 85 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro

QENDER

tek Sheshi Avni Rystemi | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, kondicioner tualet me dritare, ballkon. Jepet dhe per studente., 80 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 25/09/2018
40.000 leke

FIER NË LAGJEN “29 NENTORI” NË QËNDËR, RR. “DERVISH HEKALI”

mbrapa Pub Lipjan, | 122 M2 | 5.100.000 Leke

Shitet 2+1 me mundësi shtesë për papafingo, pamje nga dielli. Ose Nderrohet me nje shtepi ne Tirane ose ne durres ne plazh, 122 M2, 5 ambjente, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar me 25/09/2018
5.100.000 leke

TE VASIL SHANTO

perballe diplomat 1 | 130 M2 | 130.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar me 25/09/2018
130.000,00 euro

RR. "MEDAR SHTYLLA"

Kompleksi Kika 2 | 80 M2 | 550 Euro

Komuna e Parisit, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi cift me tualet (ajrim natyral), nje dhome gjumi femijesh, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre shume bashkohore. Cmimi: 550 euro/muaj. Per me shume info apo vizite ne prone, kontaktoni Flavia ne nr 0692176666, 80 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 25/09/2018
550,00 euro/muaj

ZOGU I ZI,

ne hyrje te rruges Don Bosko | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore cdo gje e re, kati 5 me ashensor, tualet, ballkon, kondicioner., 90 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar me 25/09/2018
450,00 euro