Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PORCELAN

Prane Fabrikes | 92 M2 | 69.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon n...

Botuar më 24/05/2018
69.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 117.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
117.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

brenda rezidences | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 1, mbi dyqane, totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja. Parapagim 2 muaj

Botuar më 25/05/2018
400,00 euro

SULEJMAN DELVINA,

pas Vodafonit, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, bosh, me kuzhine te kompletuar. E pershtatshme per banim ose zyra

Botuar më 25/05/2018
30.000 leke

OKAZION!!!! BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Tek stacioni i fundit i Tiranes se Re | 111 M2 | 72.150 Euro

Pallati i ri buze rruge kryesore (buze Lanes) shitet 2+1, 111 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar më 25/05/2018
650,00 euro/m2

TEK RESTORANT DURRESI

Rr."Ferit Xhajko" | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 94 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, jepet vetem per familjare

Botuar më 25/05/2018
30.000 leke

PRANE LOKAL QESARAK -TIRANE,

PRANE RRUGES KRYESORE | 106 M2 | 56.180 Euro

Sip.neto, 106 M2, me hipoteke, plus verande 36m². Ap.shitet me verande ose pa verande. Cmimi i verandes 500.000 leke dhe Çmimi apartamentit

Botuar më 25/05/2018
530,00 euro/m2

TEK KODRA E DIELLIT,

ne pallat te ri, | 103 M2 | 93.000 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 103 M2, kati 3, ashensor, bosh, i organizuar ne: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Punime cilesore dhe siperfaqe e mjaftueshme, orientim Veri-Lindje.

Botuar më 25/05/2018
93.000,00 euro

NE FILLIM TE PAZARIT TE RI

rruga Tefta Tashko | 94 M2 | 67.680 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, kati 5 pallat ekzistues 6 katesh, pjeserisht e rikonstruktuar shitet per arsye emigracioni ne ShBA

Botuar më 25/05/2018
720,00 euro/m2

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke prane fushes se zeze | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 7 me ashensor, e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te reja dhe luksoze jepet per afat te gjate per te huaj ose cifte serioze, paradhenie 2 muaj

Botuar më 25/05/2018
350,00 euro

UNAZA E RE

prane Alpha bank | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 kati 7 pallat 9 katesh me ashensor teresisht e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, 90 M2, paradhenie 2 muaj

Botuar më 25/05/2018
25.000 leke

RR. VELLEZERIT MANASTIRLIU

mbrapa ambasades angleze | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, mjaft cilesor pozicion jug-perendim kati 3 me ashensor kompletim luks shitet per arsyeemigracioni

Botuar më 25/05/2018
100.000,00 euro